Aktualności


Do rozpoczęcia Mistrzostw Polski Sędziów Siatkówki pozostało kilka dni. Rozpoczną się 24 maja br. i potrwają dwa dni. Zawody zostaną rozegrane w hali OSiR w Tarnowie Podgórnym – ul. Nowa 15.


Tym razem KK Tarnovia Tarnowo Podgórne gościł na pruszkowskim welodromie, gdzie odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym.

16.05.2019

W tym roku Bieg Lwa przybrał formę dwudniowej imprezy, a starty zarówno półmaratonu, jak i biegu na 10 km odbędą się w sobotę wieczorem.

14.05.2019

Po siedmiu konkurencjach Rankingu Sołectw na prowadzeniu jest Sołectwo Tarnowo Podgórne.


Kolejny turniej tenisa stołowego, który odbył się 12 maja br. w hali OSiR w Przeźmierowie został rozegrany w trzech kategoriach: dzieci, open i debel.


Jakub Cwojdziński z OSiR Vector Tarnowo Podgórne w konkurencji tandemy wywalczył brązowy medal Mistrzostw Świata Rokycany w Czechach.


Srebrny medal XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyła Martyna Konieczna.


Zwycięzcą sołeckiego turnieju w spinningu zostało Lusówko.


Zapraszamy do udziału w III Grand Prix gminy Tarnowo Podgórne o Puchar Wójta 2019 r. W tegorocznej edycji zawodów nowością będzie kategoria MIKST.

08.05.2019

Jubileuszowy 60. Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju zgromadził na starcie siedemdziesięciu zawodników z trzynastu kolarskich klubów.


Sołectwo Tarnowo Podgórne umacnia swoją pozycję w Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne. Po sześciu konkurencjach utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli.


Szósty Bieg Unijny, który odbył się z okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zgromadził rekordową liczbę uczestników.

01.05.2019

W związku z odbywającym się VI Biegiem Unijnym wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym.


Julia Kucemba zdobyła trzy medale Mistrzostw Świata w Sport Stackingu.


Trzy medale Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów oraz Mistrzostwa Polski Par Seniorek i Seniorów wywalczyła reprezentacja Alfy Vector Tarnowo Podgórne.

29.04.2019

Sześć medali Enoeda Cup 2019 zdobyli karatecy Klubu Karate Samuraj. Ogólnopolski turniej karate rangą porównywalny jest z Pucharem Polski albo Grand Prix Polski.


Sporej grupie cyklistów, którzy wzięli udział w sobotnim wiosennym radzie rowerowym sołectwa Tarnowo Podgórne pogoda nie była straszna.


Szósty Bieg Unijny odbędzie się już za tydzień. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi udziału w VI Biegu Unijnym, który odbędzie się w środę 1 maja w Przeźmierowie.


Dyrektor OSiR Tarnowo Podgórne ogłasza nabór na stanowisko kierownika - gospodarza obiektu sportowego.

19.04.2019

Życzenia wielkanocne.

18.04.2019

Pierwsze zawody w Crossmintona Tarnovia Cup odbędą się 27 kwietnia br. w hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym.


Nasze zawodniczki i trener zostali docenieni przez Powiat Poznański.

17.04.2019

Przed Sołectwami Gminy Tarnowo Podgórne kolejny turniej.

10.04.2019

Udanym debiutem w roli sędziego może pochwalić się Mariusz Jewdokimow.


Po raz drugi w hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate tradycyjnym. Zawody rozegrano 6 kwietnia br.

08.04.2019

Martyna Konieczna (UKS Atlas Tarnowo Podgórne) wywalczyła złoty medal III Olecko Hidori Cup.


Wyniki towarzyskiego meczu kręglarskiego rozegranego 6 kwietnia br. w kręgielni Vector w Tarnowie Podgórnym pomiędzy Reprezentacją Polski, a Turyngii napawają optymizmem.


Zwycięzcą III Turnieju Halowej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne została Gmina Dopiewo.


Aż pięć medali, w tym trzy srebrne i dwa brązowe wywalczyli zawodnicy OSiR Vector Tarnowo Podgórne w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w kręglarstwie klasycznym.


Pozytywny wynik z egzaminu na stopień uczniowski 1 kup (czerwony pas z czarną belką) uzyskała Martyna Konieczna.

01.04.2019

Piłkarze czwartoligowej GKS Tarnovii Tarnowo Podgórne pokonali na własnym boisku 2:1 drużynę LZS Pinsel Peter Krobianka Krobia.


Tytuł Mistrzyni województwa wielkopolskiego U16 w tenisie ziemnym zdobyła Hanna Piotrowska.

26.03.2019

Kolejny turniej tenisa stołowego odbył się 24 marca br. w hali OSiR w Przeźmierowie. W zmaganiach wzięło udział trzydziestu pięciu zawodników.


W ramach przygotowań do Mistrzostw Świata U18 - Rokycany 2019, w pierwszą sobotę kwietnia zostanie rozegrany towarzyski mecz kręglarski U18.


Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Tarnowo Podgórne wyłoniły najlepsze zawodniczki i zawodników w kręglach klasycznych.


Drużyna mężczyzn Alfy Vector Tarnowo Podgórne powtórzyła ubiegłoroczny sukces zdobywając po raz kolejny tytuł Mistrz Polski w kręglarstwie klasycznym w sezonie 2018/2019.


Za Sołectwami już półmetek zmagań. Piątą konkurencją, która odbyła się 24 marca br. w Tarnowskich Termach były zawody w pływaniu. Rywalizację wygrało Sołectwo Tarnowo Podgórne.

22.03.2019

Zapraszamy do kibicowania zawodnikom, którzy jutro wystartują w Mistrzostwach Polski Duko 2019 w brazylijskim jiu-jitsu gi / no-gi.


Gala podsumowująca CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden odbyła się 19 marca br. w poznańskim Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego.

19.03.2019

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy OSiR Vector Tarnowo Podgórne. Z II Memoriału im. Leszka Gierszewskiego i Henryka Chechły, który odbył się 16 i 17 marca br. w Tucholi wrócili z czterema medalami.

18.03.2019

Ponad 130 zawodników z Polski i Niemiec wzięło udział w tegorocznej edycji zawodów w szpadzie dziewcząt i chłopców Tarnovia Cup.

18.03.2019

31 marca br. zapraszamy wszystkich miłośników tańca oraz akrobatyki na Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego oraz Akrobatyki Rekreacyjnej MOVE 4LIFE "Serduszko dla Marcelinki".

14.03.2019

OSiR Tarnowo Podgórne ogłasza rozpoczęcie konkursu ofert na obsługę ratowniczą kąpieliska na plaży w Lusowie.


Martyna Konieczna wywalczyła brązowy medal VIII Mistrzostw Gór Świętokrzyskich w Taekwondo olimpijskim.

11.03.2019

W meczu 23. kolejki II ligi mężczyzn Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne pokonała AZS UMK PBDI Toruń.

04.03.2019

W ramach XV edycji Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne 2018/2019 rozegrano już cztery konkurencje.


Sołectwo Lusowo wygrało 5. Indywidualny Turniej Sołectw Gminy w kręglarstwie klasycznym.


Mistrzowski tytuł Centralnej Ligi Juniorów w kręglach klasycznych po raz pierwszy trafił w ręce OSiR Vector Tarnowo Podgórne.

26.02.2019

Zwycięstwem w 33. Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju kręglarski o Puchar Wronek może pochwalić się Jakub Cwojdziński.

25.02.2019

Złoty medal i tytuł mistrza Polski w chodzie na 3000m wywalczył Zbigniew Kwita. Dla chodziarza z Przeźmierowa jest to już 45. mistrzowski tytuł. Dystans 3km pokonał w czasie 15:41.14.