OSIR

MISTRZOWSKI WEEKEND AKROBATEK

Opublikowano: 21-10-2024
Dwa mistrzowskie tytuły dla Mai Gadomskiej. Młoda akrobatka z FlipKids Akrobatyka o. Tarnowo Podgórne z obroniła tytuł mistrzyni Polski w skokach na ścieżce oraz wywalczyła tytuł mistrzyni Polski w skokach na podwójnej mini trampolinie w klasie młodzieżowej (9-10 lat). Podczas Mistrzostw Polski Juniorów młodszych dobry występ zanotowała również Olga Kupińska, która zdobyła srebrny medal w skokach na ścieżce w III klasie sportowej (11-12 lat) oraz jej siostra Nina, która zajęła miejsce tuż za podium w skokach na podwójnej mini trampolinie w klasie Młodzieżowej (9-10 lat).

Dobre występy indywidulne przełożyły się również na wyniki drużynowe. W klasyfikacji generalnej konkurencji skoków na podwójnej mini trampolinie podopieczne: Łukasza Domańskiego, Dominika Domańskiego oraz Anny Selivionets zajęły czwarte miejsce, a w skokach na ścieżce – drugie.

W zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Wilkowicach wzięło udział 230 zawodniczek i zawodników z całego kraju.