OSIR

DRUGA W MIĘDZYNARODOWEJ STAWCE

Opublikowano: 04-07-2024
Natasza Klimko otarła się o awans do światowego finału jednego z najbardziej prestiżowych międzynarodowych cyklu turniejów golfowych dla juniorek i juniorów Faldo Series.
Golfistka z Black Water Links Tarnowo Podgórne zajęła drugie miejsce w kat. U16 i była jedyną Polka w gronie 11 zawodniczek startujących w turnieju, który rozegrano w terminie 25-27 czerwca na polu golfowym Jurmala Golf Club koło Rygi.
 
Faldo Series jest zaliczany do Światowego Rankingu Golfa Amatorskiego WAGR.
 
Nasza sportowa stypendystka swój występ i poziom zawodów skomentowała tak […] Turniej rozgrywany był na bardzo ładnym polu, które może nie było długie, ale za to wąskie i z wieloma przeszkodami. Ze swojej gry jestem zadowolona, a zwłaszcza z tego, że zagrałam 3 równe rundy. Drobne błędy na kilku dołkach sprawiły, że wynik był nieco wyższy niż zakładałam, niemniej całość oceniam bardzo pozytywnie. Cieszę się również z tego, że zdobyłam kolejne punkty do światowego rankingu WAGR. Jestem w dobrej formie i nie mogę się doczekać mojego kolejnego turnieju, którym będzie The Junior Open w Szkocji.
Skip to content