OSIR

WICEMISTRZYNI W TAEKWONDO

Opublikowano: 15-05-2024
Sandra Góral z Gorwa Team/UKS ATLAS Tarnowo Podgórne została wicemistrzynią Polski kadetek.
Podopieczna Tomasza Gorwy wywalczyła srebrny medal podczas odbywającego się w miniony weekend 30. finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych – TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Dolny Śląsk 2024.
We wszystkich kategoriach wagowych mistrzostw Polski wystartowało 180 najlepszych zawodniczek i zawodników.
Sandra zdobyła do nich kwalifikację dzięki najwyższej sumie punktów zdobytych w eliminacjach. Pierwsze, które odbyły się w marcu wygrała, a w drugich, które odbyły się w następnym miesiącu zajęła trzecie miejsce, a suma punktów z obu startów zapewniła jej pierwsze miejsce w ośmioosobowym składzie kadry województwa wielkopolskiego, która zakwalifikowała się do 30. finału OOM Dolny Śląsk 2024 w Zgorzelcu.