OSIR

STREFA KIBICA WINGS FOR LIFE

Opublikowano: 30-04-2024
Po raz kolejny trasa największego na świecie charytatywnego biegu Wings for Life będzie prowadzić przez Gminę Tarnowo Podgórne.
 
Bieg rozpocznie się na terenie MTP o godz. 13:00. Pół godziny później w pościg za biegaczami ruszy auto prowadzone przez Adama Małysza. Wzorem lat ubiegłych dołączamy do wydarzenia i przygotujemy Gminną Strefę Kibica w Wysogotowie. Zapraszamy do dopingowania uczestników od godz. 13:45 na skrzyżowanie ul. Bukowskiej z ul. Wierzbową. W tym miejscu uczestnicy pobiegną od strony Poznania ul. Bukowską pasem „pod prąd” i skręcą w ul. Wierzbową w kierunku Przeźmierowa i Batorowa. To będzie około 20. kilometr trasy, więc liczymy na to, że przy naszej strefie powitamy wielu zawodników! Organizatorzy szacują, że pierwsi biegacze pojawią się u nas około godz. 14:00, natomiast samochód pościgowy – o 14:50. Zróbmy pozytywny, kolorowy hałas, który wszystkim doda skrzydeł.
 
Trasa biegu, informacje i relacja z imprezy na www.wingsforlifeworldrun.com
 
Poza miastem Poznań utrudnienia w ruchu rozpoczną się ok. godz. 12:00, a zakończą ok. 17:00. Miejscowości przez lub obok których przebiega trasa biegu to: Wysogotowo, Batorowo, Lusowo, Tarnowo Podgórne (ul. Sowia), Lusówko, Jankowice, Ceradz Kościelny, Ceradz Dolny, Grzebienisko, Wierzeja, Wilkowo, Grodziszczko, Brzoza, Niepruszewo, Drwęsa, Więckowice, Sierosław, Zakrzewo.
Skip to content