OSIR

TANECZNY WEEKEND

Opublikowano: 16-04-2024
Kolejny udany weekend turniejowy odnotowują solistki i grupy streetowe OSiR Dance Studio Tarnowo Podgórne.
W minioną sobotę i niedzielę podopieczni trenerek: Ani Artemenko, Marleny Tomczak-Kukulskiej i Marysi Szymczak zaprezentowali się na parkietach w Kościanie i Rakoniewicach.
W pierwszej z ww. lokalizacji odbył „Live Emotion”, czyli ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana. W stawce 19. solistek tańczących w stylu modern wysokie siódme miejsce zajęła Lena Kujawka, której do finału zabraknął tylko jeden krok. W tym samym stylu znakomicie zaprezentowała się również Anastazja Spinner, która zajęła 13. miejsce na blisko 50 startujących.

Drugim weekendowym turniejem, w którym wystartowały grupy Intensi, Besties i Wonky Crew był hip-hopowy Focus on Battle. Wszyscy jak zawsze dali z siebie 100% co było widoczne na scenie i zostało nagrodzone gromkimi brawami.