OSIR

PIERWSZA PRZEGRANA

Opublikowano: 08-04-2024
Wysoką przegraną zakończył się mecz 3. kolejki I ligi okręgowej trampkarza C2 pomiędzy GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne z LPFA Wełna Skoki. W sobotnie popołudnie podopieczni Błażeja Budzińskiego przegrali na własnym boisku 0:4.
 
Trener w komentarzu pomeczowym przyznał, że […] sukces nie jest doskonały, a z każdej porażki płynie jakaś nauka. Po sobotniej przegranej cierpimy, ale nie przestajemy myśleć pozytywnie. W drużynie mamy kilku dobrych piłkarzy i wielu z mniejszymi umiejętnościami, co w przypadku kontuzji tych lepszych powoduje duża przepaść w I lidze. Jedynie siebie mogę obwiniać za to, że może za mało uwagi poświęcałem tym słabszym lub nie zadbałem o wzmocnienie drużyny. Dlatego też, za przegraną obwiniam siebie. Od dwóch sezonów, czyli od półtora roku, nie przegraliśmy żadnego meczu i może taki zimny prysznic był nam potrzebny?!
 
Młodzi piłkarze w sobotnim spotkaniu wystąpili w nowych strojach meczowych, które ufundowali im lokalni przedsiębiorcy – Skład Opału Sławomir Knapski i Tom-Cat Tomasz Markowicz.
 
Skip to content