OSIR

ZŁOTO I SREBRO ALFY VECTOR

Opublikowano: 18-03-2024
Męska drużyna AlfY-Vector Tarnowo Podgórne po raz ósmy z rzędu i czternasty w ogóle, sięga pO mistrzostwo Polski w kręglarstwie klasycznym. Zdobycie kolejnego tytułu było już przesądzone w ubiegłym tygodniu kiedy to Alfiarze pokonali 7:1 zespół Startu Gostyń, a wczorajsze zwycięstwo 6:2 z Wrzosem Sieraków przypieczętowało ten sukces.
 
W składzie mistrzowskiej drużyny Alfy reprezentującej jej barwy w sezonie 2023/24 zagrali: Michał Bonk, Jakub Cwojdziński, Dawid Strzelczak, Marcin Grzesiak, Leszek Torka, Piotr Kaczmarek, Tomasz Masłowski, Jarosław Bonk, Michał Grędziak i grający trener Jarosław Michalak.
 
Po srebro – tak jak w ubiegłym sezonie, sięgnęły kręglarki Alfy. We wczorajszym ostatnim spotkaniu Superligi Kobiet rozegranym w Kręgielni Vector, podopieczne Joanny Bonk wygrały 6:2 z Dziewiątką Amica Wronki i po raz kolejny zostały drużynowymi wicemistrzyniami Polski. W składzie srebrnej drużyny Alfy zagrały: Aleksandra Bonk, Jagoda Dziamska, Patrycja Kicińska, Wiktoria Poznańska, Marta Stachowiak, Marta Strzelczak, Izabela Torka, Weronika Torka, Liwia Ulatowska i Dominika Zygarłowska.
 
Skip to content