OSIR

TRZYNASTKA TARTAN LIGI

Opublikowano: 01-03-2024
W najbliższą niedzielę rozpoczną się rozgrywki 13. edycji Tartan League. O mistrzostwo piłkarskich rozgrywek powalczy sześć drużyn: broniący tytuł Galacticos Tarnowo Podgórne, brązowi medaliści sezonu ’23 – Dynamo Wschód, czwarty w poprzedniej kampanii Sporting Tarnowo Podgórne oraz Foxes Tarnowo Podgórne i 9. Trefl, które zajęły odpowiednio piąte i szóste miejsce. Ostatnim uczestnikiem zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2024 będzie debiutująca drużyna Ministrantów, która zastąpi wicemistrza poprzednich rozgrywek Zachodnie Lwy.
 
W przededniu rozpoczęcia rozgrywek nowego sezonu odbędzie się finał Tartan Cup 2023. Będzie to ostatni pojedynek Zachodnich Lwów, które chcą do kolekcji dorzucić jeszcze jedno trofeum. Ich przeciwnikiem będzie Dynamo Wschód, a finałowe spotkanie zostanie rozegrane na tartanowym boisku obok stadionu GKS TARNOVIA (ul. 23 Października 34). Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 20:15.
 
Natomiast w niedzielę 3 marca na mocne rozpoczęcie TL’24 zaplanowano dwa spotkania: o 19:15 Dynamo podejmie Galacticos, a o 20:30 Ministranci zagrają z 9. Trefl.
Skip to content