OSIR

TENISOWE DERBY POWIATU

Opublikowano: 22-02-2024
Mecz na szczycie II ligi tenisa stołowego mężczyzn.
 
W najbliższą niedzielę w hali OSiR przy ul. Kościelnej 46/48 w Przeźmierowie odbędzie się mecz tenisa stołowego II ligi mężczyzn, którego stawką będzie rozstawienie w barażach o awans do I ligi. W spotkaniu 10. kolejki Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego drużyna Kings of The Table Przeźmierowo podejmie Klub Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań – sekcja tenisa stołowego.
 
Goście z dorobkiem dziewięciu zwycięstw zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli, a gospodarze pierwsze. Dotąd podopieczni Karola Dzidy wygrali wszystkie dziesięć spotkań. Kolejne zwycięstwo Królów Stołu zapewni im pewny udział w barażach, a z tytułu przegranej podwójnie zyska drużyna z Poznania, która umocni zajmowane trzecie miejsce w tabeli i zyska szansę na przesunięcie się na drugie, które gwarantuje jej udział w pierwszej części baraży. W niej zmierzą się cztery najlepsze drużyny grup północ i południe (po dwie z każdej) z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, a prawo do dalszej gry uzyska tylko jedna. Natomiast w drugiej części baraży przyjdzie jej się zmierzyć ze zwycięzcą potyczek województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.
 
Zapraszamy na niedzielne derby Powiatu Poznańskiego na szczycie II ligi mężczyzn WZTS grupy północ. Rozpoczęcie rozgrywek o godz. 14:00.
Skip to content