OSIR

SIATKARSKI REWANŻ

Opublikowano: 01-02-2024
Przed siatkarzami Tarnovii Volleyball Tarnowo Podgórne kolejny krok w drodze do finału rozgrywek o awans do II ligi.
W najbliższą sobotę podopieczni Michała Kolana rozegrają rewanżowy mecz z drugą drużyną Enea Energetyk Poznań. W pierwszym spotkaniu niepokonana w całym sezonie ekipa z Tarnowa Podgórnego pokonała swoich rywali 3:0 (25:22, 29:27, 25:14). Rywalizacja w ćwierćfinałach rozgrywana jest systemem mecz-rewanż i póki co pewne jest to, że […] wygrany z tej pary trafi w dalszej ścieżce na wygranego z pary Krotoszyn/Gołańcz – przyznaje trener Tarnovii.
 
Teraz rywalizacja przenosi się do Tarnowa Podgórnego, gdzie siatkarze będą chcieli zakończyć ten etap rozgrywek […] Jeśli zagramy swoją siatkówkę to jestem dobrej myśli. Niestety jest to też gra błędów, a play-offy rządzą się swoimi prawami. Faworyzowanemu zespołowi może też przytrafić się słabszy dzień, z czego mogą zrobić się kłopoty. Powtarzam chłopakom, że do każdego przeciwnika musimy podchodzić z należytym szacunkiem i nikogo nie wolno lekceważyć. Zawodnicy z Energetyka nie mają nic do kalkulowania i stracenia – dodaje Michał Kolan.
 
Zapraszamy na ten mecz, który odbędzie się w naszej hali przy ul. Nowej 60 w Tarnowie podgórnym. Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść Klub przygotuje transmisję, do której link znajdziecie na ich fanpage >>
Skip to content