OSIR

KRĘGLARSKI PUCHAR

Opublikowano: 24-01-2024
Przez dwa weekendy z rzędu w Sierakowie odbywał się  VIII Puchar Starosty Międzychodzkiego w Kręglarstwie klasycznym.
W obu częściach zawodów wzięło udział 12 klubów, wśród których nie mogło zabraknąć Alfa-Vector Tarnowo Podgórne. Pierwsza część zawodów została rozegrana w terminie 12-14 stycznia. Wówczas na torach walczyły zawodniczki i zawodnicy z najmłodszych kategorii. Spośród reprezentantów Alfy do finału kat. żaków awansowali Adam Gruźlewski, który ostatecznie zajął 8. miejsce i Marcel Strzelczak, który zakończył zmagania na 11. miejscu. Tydzień później na tory sierakowskiej kręgielni wyszli m.in. juniorzy młodsi. W tych zmaganiach najlepszy wynik uzyskał Michał Bonk, który zajął trzecie miejsce. W klasyfikacji klubowej Alfa zajęła ósme miejsce.