OSIR

SPINNINGOWO TARNOWO

Opublikowano: 11-12-2023

Kolejny turniej rozgrywany w ramach 20. edycji Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne wygrało Tarnowo Podgórne. W składzie zwycięskiej drużyny znaleźli się Jolanta Gdowska, Kacper Braniewicz i Wojtek Jaskólski. Drugie miejsce w zawodach spinningowych, które odbyły się 10 grudnia w Przeźmierowie zajęło sołectwo Sierosław, które reprezentowali: Lidia Dulnik, Bartosz Burmistrz i Piotr Siwczak, a trzecie Lusowo w składzie: Agnieszka Wróbel, Radosław i Jakub Kurowiak. Miejsca 4-11 zajęły kolejno sołectwa: Góra, Sady, Rumianek, Baranowo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Lusówko i Jankowice.

W klasyfikacji po 3. konkurencjach prowadzi Tarnowo Podgórne, które ma na swoim koncie 44 punkty. Tuż za nim ze stratą jednego punktu plasuje się Sierosław, a podium domyka Lusowo (38 pkt.). Kolejne miejsca zajmują sołectwa: Lusówko (36), Baranowo (32), Przeźmierowo (31), ex aequo Rumianek i Wysogotowo (29), Sady (26), Góra (25), Jankowice (16), Ceradz Kościelny (8), Swadzim (5) i Chyby (4).