OSIR

CELUJĄCE SOLÓWKI I DUETY

Opublikowano: 08-11-2023
WRATISLAVIA Open Cup, czyli Ogólnopolski Turniej Polskiego Związku Tanecznego był kolejnymi zawodami, podczas których tancerki OSiR Dance Studio Tarnowo Podgórne uzyskały liczne pozytywne oceny i nominacje do kolejnych klas tanecznych.
 
We Wrocławiu gdzie w minioną sobotę odbyła się rywalizacja, celujące oceny w solowych układach jazz – debiuty otrzymały: Aleksandra Szil, Gabrysia Kmiecik, Ida Majewska, Julia Jakubowicz, Kalina Pelc, Lena Wojciechowska i Martyna Dobjasz.
 
W modern-debiuty najwyższe noty otrzymały ponownie: Ola, Gabrysia, Ida, Julia, Lenka i Kalina oraz Iga Błaszczyk, Gabrysia i Kornelia Kruk, Kinga Piechocka, Maja Pawlak, Maja Spychała i Sara Dąbrowska. W debiutach hip hop solo celująco zaprezentowały się Alisa Orishko i Tamara Skrzypczak, a w duetach: Partycja Spychała i Liwia Woźniak, Olha Pysarenko i Maria Dębiec oraz Alisa Orishko i Tamara Skrzypczak.
Trzy pierwsze miejsca w solo Hip Hop i Modern – klasa brąz oraz Solo Modern Open do 12 lat zajęła Anastazja Spinner.
 
Kolejnymi zawodami, w których podopieczne Anny Artemenko, Marysi Szymczak i Celiny Dudek wezmą udział będzie 11. poznański turniej tańca ulicznego Groove Contest, który odbędzie się w najbliższą sobotę
Skip to content