OSIR

RUNDA DRUGA

Opublikowano: 23-10-2023
Druga runda 🏐 Regionalnej Ligi Mini Gier Siatkarskich, którą rozegrano wczoraj toczyła się już z podziałem na ligi: złotą, srebrną i brązową. O przynależności do nich zadecydowały wyniki z pierwszej rundy eliminacyjnej, którą rozegrano dwa tygodnie temu. Przez blisko 6 godzin w hali sportowej OSiR przy ul. Nowej 15 w Tarnowie Podgórnym toczyła się zacięta rywalizacja w kategoriach: rzucanki siatkarskiej, gier singlowych oraz w dwóch kategoriach dwójek siatkarskich.
 
W rzucance najlepiej zaprezentowali się przedstawiciele UKS Lusówko, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w Złotej Lidze. Awans do tej ligi wywalczyły przedstawicielki Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne, a do Srebrnej Ligi reprezentanci UKS Lusowska Akademia Siatkówki Lusowo i Tarnovii.
 
W kolejnej kategorii singli pierwsze miejsce zajęły UKS Lusówko i Tarnovia Volleyball. W kat. dwójek młodszych Tarnovia Volleyball V wyprzedziła UKS LAS Lusowo I. Oba Kluby awansowały również do Złotej Ligi. W dwójkach starszych pierwsze miejsce zajmuje piąty zespół z Lusowa przed Tarnovią III i UKS Lusówko I. Awans do Złotej Ligi dla Lusowskiej Akademii Siatkówki IV i Tarnovia VI.
Kolejną rundę RLMGS zaplanowano na 19 listopada br.
 
Skip to content