OSIR

SIATKARSKA INAUGURACJA SEZONU

Opublikowano: 28-09-2023
Po domowej inauguracji sezonu koszykarzy, przyszedł czas na siatkarzy!
 
W najbliższą sobotę na własnym boisku sezon 2023/2024 w rozgrywkach III ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej rozpocznie Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne.
Dla drużyny trenera Michała Kolana będzie to trzeci sezon w ligowych rozgrywkach. W trakcie wakacyjnej przerwy doszło do sporych roszad w składzie trzecioligowców. W składzie nie zobaczymy już: Michała Malczewskiego, Daniela Iwańskiego, Macieja Konkiewicza, Kaspra Małeckiego, Igora Więcka, Marcina Komara, Patryka Michalskiego oraz Mateusza Kutza, który został wypożyczony do drugoligowego Energetyka Poznań.
W odświeżonym składzie zobaczymy dwóch nowych rozgrywających: Michała Torzewskiego i Bartłomieja Wojnowskiego, trzech atakujących: Łukasza Grabowskiego, Dawida Helaka oraz Arkadiusz Drzewiecki. Nowym nabytkiem drużyny jest również wychowanek poznańskiego Energetyka – Gracjan Nawrot, a zestawienie środkowych bloku uzupełnił Szymon Adamski.
 
Zapraszamy na mecz, który odbędzie się w najbliższą sobotę – 30 września o 18:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 𝗡𝗼𝘄𝗲𝗷 𝟲𝟬 w Tarnowie Podgórnym. Przeciwnikiem Tarnovii Volleyball będzie LUKS Wilki Wilczyn. Wstęp wolny.
Skip to content