OSIR

PUCHAR ZOSTAJE W PRZEŹMIEROWIE

Opublikowano: 26-06-2023
Po raz drugi z rzędu zwycięzcą sołeckich piłkarskich potyczek zostało Przeźmierowo.
Drugie miejsce w turnieju piłki nożnej wliczanym do klasyfikacji 19. edycji Rankingu Sołectw Gmina Tarnowo Podgórne zajęło Sołectwo Tarnowo Podgórne, a trzecie Lusówko.
Miejsca 4-11 w turnieju, który rozegrano wczoraj na boisku zewnętrznym OSiR w Baranowie zajęły kolejno: Ceradz Kościelny, Sierosław, Swadzim, Sady, Lusowo, Wysogotowo, Jankowice i Baranowo.

W zestawieniu generalnym po 9. konkurencjach na prowadzeniu jest cały czas Tarnowo Podgórne, które ma na swoim koncie 129 pkt.  Na drugim miejscu plasuje się Przeźmierowo – 111,5 pkt., a na trzecim Sierosław – 103,5 pkt.
Tuż za podium miejsca zajmują: Lusowo – 103 pkt., Lusówko – 100, Baranowo – 94, Góra – 81, Wysogotowo – 69, Rumianek – 66, Sady – 64,5, Jankowice – 54, Ceradz Kościelny – 36,5, Chyby – 22, Swadzim – 21 i Batorowo – 7.

Do zakończenia rozgrywek tej edycji pozostały do rozegrania jeszcze trzy turnieje, w: wędkowaniu, siatkówce plażowej i golfie.