OSIR

ZABRAKŁO TYLKO ZŁOTA

Opublikowano: 08-05-2023
Po czterech dniach eliminacji i finale rozegranym wczoraj reprezentacja KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne Vecotr wywalczyła dwa medale mistrzostw Polski w kręglarstwie klasycznym.
Srebro w konkurencji par seniorek zdobyły Weronika i Izabela Torka, a brąz w starcie seniorów Tomek Masłowski i Dawid Strzelczak.

Poza tym dwa czwarte miejsca wywalczyła Marta Strzelczak. W klasyfikacji indywidualnej seniorek zdobyła 1158 kręgli, o 5 mniej niż brązowa medalistka oraz w duecie z Aleksandrą Bonk. W konkurencji par seniorek obie zdobyły 1135 pkt. i do trzeciego zabrakło im niewiele, ponieważ brązowe medalistki w tej konkurencji zbiły 1137 kręgli.

W zawodach rozegranych w Kręgielni Vector w Tarnowie Podgórnym zagrało 29 zawodniczek i 56. zawodników z dziesięciu klubów.