OSIR

PUCHAR DLA GOSPODARZY

Opublikowano: 20-02-2023
Puchar zostaje u gospodarzy!!!

We wczorajszym turnieju tenisa stołowego zwyciężyło Sołectwo Przeźmierowo. Drugie miejsce po zaciętym finale zajęły Jankowice, a trzecie Baranowo.
W piątej konkurencji 19. edycji Rankingu Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne rozegranej w hali OSiR w Przeźmierowie wzięło udział 11 drużyn.

Miejsca za podium zajęły kolejno reprezentacje sołectw Wysogotowo oraz ex aequo: Sady i Lusowo, Lusówko i Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny i Sierosław.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajmuje Tarnowo Podgórne (69 pkt.), drugie Przeźmierowo (65), a trzecie Baranowo (59). Kolejność za podium przedstawia się następująco: Rumianek (57), Sierosław (55,5), Lusowo (51,5), Lusówko (51), Góra (47), Wysogotowo (41), Sady (33,5), Jankowice (27), Ceradz Kościelny (23,5) i Chyby (11). W żadnej dotąd konkurencji nie wzięły udziału sołectwa Batorowo, Kokoszczyn i Swadzim.
Dziękujemy pani Kasi Bołdak, która z ramienia Sołectwa Przeźmierowa przygotowała dla uczestników słodki kącik i panu Tomkowi Begierskiemu z UKS Przeźmierowo – Tenis Stołowy za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów.