OSIR

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

Opublikowano: 15-12-2022

21 zespołów zagrało w mikołajkowy turniej piłki nożnej, który ponownie zagościł do hali OSiR w Przeźmierowie. Zmagania rozpoczęły dzieci z roczników 2014-17 grające na co dzień w UKS Orkan Przeźmierowo. Po nich na boisko wybiegli dorośli, którzy grali tak zacięcie i ambitnie, że na wyłonienie spośród siebie zwycięzcy potrzebowali aż 11 godzin. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna LA ZABAWA, która w finale pokonała zespół SPALONE TALENTY. Na najniższym stopniu podium stanął zespół Erjot Polska.

MVP turnieju został Mateusz Malczyk ze zwycięskiej drużyny, najlepszym strzelcem okazał się Sebastian Walkowiak ze Spalonych Talentów, a bramkarzem Mikołaja Bodyła z La Zabawy. Organizatorami zawodów, które odbyły się w minioną sobotę byli Bartosz Marianowski i Damian Skwierzyński