OSIR

PIŁKARSKI TURNIEJ W LICHENIU

Opublikowano: 25-11-2022
Przed trampkarzami z GKS TARNOVIA kolejny weekend piłkarskich  zmagań. Dzisiaj podopieczni Łukasza Stachowiaka wyjeżdżają do Lichenia gdzie przez 3 dni będą grać w ogólnopolskim Pro-Turnieje Licheń Cup U15.
W zawodach poza młodymi piłkarzami z Tarnowa Podgórnego zagrają drużyny: Akademii Reissa Poznań, Arkonii Szczecin, Górnika Konin, KKS Kalisz, Lechii Tomaszów Mazowiecki, Ślęży Wrocław, SMS ARP Ślesin, Stelli Luboń i WKS Śląsk Wrocław. Jak przyznaje trener … Rywali mamy ciekawych… nie jesteśmy faworytem turnieju … mimo to pojedziemy stawić czoło i zdobyć doświadczenie.
Tydzień wcześniej drużyna GKSu wzięła udział w turnieju eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U15 w Żarach. Dla zawodników był to debiut w rozgrywkach na zasadach futsalowych. Dobra gra zaowocowała awansem do drugiej rundy.
Pierwszy mecz z gospodarzami Mistrzostw – Mundial Żary, piłkarze z Tarnowa Podgórnego przegrali 0:3. Drugi z RED DRAGON Pniewy zakończył się zwycięstwem 5:1, a trzeci przegraną 2:4 z Ambrą Kalisz. Kontynuacja tych rozgrywek będzie miała miejsce 11 grudnia …. Mam nadzieję, że doświadczenie futsalowe wyniesione z pierwszej rundy zaprocentuje nie tylko w rozgrywkach w futsalowych – przyznał trener Łukasz Stachowiak.
 
fot.  Andrzej Buczyński
Skip to content