OSIR

SMC TARNOVIA BASKET DAY 3X3

Opublikowano: 19-09-2022
11 drużyn zgłosiło się do rywalizacji w czwartej edycji turnieju koszykówki SMC & Tarnovia Basket 3×3 Day, który z powody nieprzychylnej pogody został przeniesiony z kompleksu ORLIK do hali OSiR w Przeźmierowie.
Zawody rozegrano w dwóch kategoriach. Wśród juniorów zwyciężyła drużyna Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1. Drugie miejsce zajął UKS Go Basket Kicin, trzecie Basket Team Suchy Las, a czwarte Tarnovia Basket 2.
W kat. open triumfowała ekipa Big Boys Poznań pokonująca w finale 15:8 team Skurczybyków. W meczu o 3. miejsce lepsza okazała się drużyna Get Better, która wygrała z Miami 15:10.

Organizatorami turnieju była Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne, a po raz pierwszy ich działania wsparli 💥 Szymon Janicki i Michał Harasymczuk z @fb/SMC Basketball Poznań – Koszykówka w Poznaniu, przychodnia Flosmed oraz Browar Sady.