OSIR

KOLARSKA PRZYJAŹN

Opublikowano: 11-08-2022
Kolarze Klub Kolarski Tarnovia Tarnowo Podgórne mają za sobą kolejne etapy 66. edycji wyścigu przyjaźni polsko-ukraińskiej. Wczoraj orlicy mieli do pokonania aż 2.
Na 19. kilometrowej czasówce z metą w Żdanowie trzecie miejsce zajął Igor Sęk, a o podium otarł się Jakub Musialik. Stawkę pierwszej dziesiątki zamknęli Julian Kot, Maciej Banaszak oraz Piotr Maślak, którzy zajęli kolejno 8, 9 i 10 miejsce.
Po południu kolarze rywalizowali na 125. kilometrowej trasie ze startem i metą w Zamościu. Również na tym etapie trzecie miejsce zajął Igor Sęk, a czwarte Jakub Musialik. Wysokie miejsca w stawce 86. zawodników ścigających się na dystansie startu wspólnego zajęli Piotr, Julian, Maciej oraz Radosław Frątczak. Podopieczni Piotra Brońskiego zajęli kolejno miejsca 7, 8, 9 i 11.