OSIR

POMAGALIŚMY DLA PIOTRUSIA

Opublikowano: 06-07-2022
Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym i cieszymy się, że mogliśmy współorganizować drugi charytatywny turniej piłki nożnej dla Piotrusia Zwirblisa – pięcioletniego mieszkańca Tarnowa Podgórnego, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym, niedoborem odporności i retinopatią wcześniaków pierwszego stopnia.

W pomoc Piotrusiowi zaangażowaliśmy się m.in. z GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne oraz Sołectwem Tarnowo Podgórne.
W charytatywnym turnieju „Wszyscy gramy dla Piotrusia” zagrało 11 drużyn. W pierwszej fazie rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. W kolejnej drużyny zajmujące miejsca 1-3 zagrały w Lidze Mistrzów, a te z miejsc 4-5 po etapie grupowym w Lidze Europy.

Ligowym Mistrzem i zwycięzcą całego turnieju została drużyna IV L. Drugie miejsce zajęła LPNW RELAX, a trzecie Wtorek Czwartek 20.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe podziękowania za udział w zawodach, a zwycięzcy puchary i drobne upominki.

Łącznie w trakcie turnieju, który odbyły się 2 lipca na stadionie piłkarskim w Tarnowie Podgórnym zebrano 5310 zł, a cała kwota została przekazana rodzicom Piotrusia na jego turnus rehabilitacyjny