OSIR

PRZEGRANY MECZ Z LIDEREM TABELI

Opublikowano: 18-05-2022
Przegraną zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy GKS Tarnovia II.
W sobotę w Łopuchowie drużyna z Tarnowa Podgórnego straciła gola, na co niemały wpływ miał stan boiska. Spotkanie lidera tabeli z wiceliderem zakończyło się wynikiem 1:0 (0:0).
W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gospodarze, którym po błędzie w polu karnym GKS Tarnovii sędzia rzut karny. Kacprowi Rybarczykowi udało się go obronić, ale niestety już nie dobitki, w efekcie której gospodarze wyszli na prowadzenie.

W 82 min. zawodnik z Łopuchowa zagrał ręką w polu karnym, a sędzia wskazał na 11 metr. Tarnovia nie wykorzystała przyznanego rzutu karnego, który odbił się od poprzeczkę. Pomimo dominacji w drugiej połowie drużyny przyjezdnej gospodarze do końca meczu skutecznie się bronili i po 90 min. to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

Dzisiaj o godz. 18:30 na stadionie piłkarskim OSiR w Tarnowie Podgórnym GKS Tarnovia II zagra mecz 21. kolejki z Rokitą Rokietnica.