OSIR

Z PRZEŁAJU NA MTB

Opublikowano: 17-03-2022
Kolejnymi udanymi startami mogą pochwalić się kolarze Klub Kolarski Tarnovia Tarnowo Podgórne.
W pierwszy i drugi weekend marca podopieczni Konrada Olejniczaka wystartowali w kolarskim przełaju i zawodach MTB, które odbyły się w Kaliszu.
Na podium otwartych mistrzostw Kalisza w kolarstwie przełajowym – kat. żak II rocznik 2010, stanął Leon Janikowski, który zajął trzecie miejsce. Jego klubowy kolega Arkady Pilc w tej samej kategorii zajął dziesiąte miejsce, a tuż za podium w kat. żak I rocznik 2011 stanął Mikołaj Toboła.
Świetną dyspozycję w kat. młodziczek potwierdziły Zofia Hibner i Oliwia Mikołajczak. Pierwsza zajęła piąte miejsce, a druga szóste. W kat. młodzików I rocznik 2009, dziewiąte miejsce zajął Wojtek Skupin, a jego brat Maciej piętnaste.
W miniony weekend młodzi kolarze ścigali się w otwartych mistrzostwach Kalisza w MTB. W tych zawodach drugi raz z rzędu na podium stanął Leon Janikowski, który tak jak tydzień wcześniej wywalczył brązowy medal.
W tym samym starcie Arkady Pilc był jedenasty, a Antoni Grad trzynasty.
W kat. młodzików piąte miejsce zajęła Zosia Hibner, dziewiąte Wojtek Skupin, dziesiąte Filip Budny, trzynaste Franciszek Przewoźny, siedemnaste Maciej Skupin oraz dwudzieste ósme Eryk Kordek
Skip to content