OSIR

ZIMOWE SKAKAŃCE

Opublikowano: 10-01-2022

Wielkimi krokami zbliża się czas zimowego wypoczynku dzieci po pierwszym semestrze nauki. Chcemy sprawić, aby był dla nich aktywny i wypełniony beztroską zabawą. Gmina Tarnowo Podgórne wraz z Ośrodkiem Kultury i Sportu w Tarnowie Podgórnym po raz szósty zapraszają na dmuchańce, które zagoszczą w pierwszym tygodniu ferii 2022 w halach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne.

Kiedy i gdzie?

17 i 18 stycznia miejscem zabaw będzie hala OSiR w Tarnowie Podgórnym (ul. Nowa 15), a 19 i 20 stycznia hala OSiR w Przeźmierowie (ul. Kościelna 46/48). Od poniedziałku do czwartku dzieci w wieku od 2 do 12 lat będą mogły bezpłatnie bawić się na dmuchańcach w godz. 12:00 – 19:00.

Na miejscu będzie możliwość kupienia waty cukrowej, popcornu, soków itp. Prosimy pamiętać o zabraniu obuwia na zmianę.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w halach będzie mogło przebywać maksymalnie 30 proc. obłożenia obiektu. Do limitu 30% nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, przedsiębiorca ma prawo odmówić obsługi. W obiektach zamkniętych obowiązuje noszenie maseczek oraz zachowanie dystansu społecznego 1,5 m. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia.

Skip to content