OSIR

JOGA W LUSOWIE

Opublikowano: 24-06-2021
Jeśli chcecie pozytywnie rozpocząć tydzień to koniecznie weźcie udział w zajęciach jogi, które będą odbywać się cyklicznie na plaży w Lusowie w każdy poniedziałek wakacji 2021.
Pierwsze zaplanowano na 28 czerwca.
 
Bezpłatne zajęcia jogi są jednymi z propozycji Ośrodka Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne na aktywne spędzenie czasu w ramach akcji „Wakacje 2021 w Gminie Tarnowo Podgórne”.
Pamiętajcie aby na zajęcia ubrać się lekko i wygodnie, wziąć cieplejszą bluzę lub mały koc potrzebny do relaksu na koniec sesji.
Ćwiczenia będą odbywać się na boso dlatego weźcie ze sobą matę do jogi lub fitnessu.
Jeśli masz przeciwskazania od lekarza zgłoś je osobie prowadzącej.
Szanuj swoje ograniczenia, kieruj się w praktyce jogi wrażliwością i sercem, a nie ambicją.
Każda sesja składa się z odpowiednio dobranej sekwencji asan – dynamicznych (np. Powitań Słońca), by dodać energii i wigoru lub statycznych, aby wyciszyć i zregenerować siły.
Zajęcia poprowadzi Anna Słomka – instruktor rekreacji ruchowej, absolwentka podyplomowych studiów Psychosomatyczne Praktyki Jogi (AWF Wrocław). Praktykuję jogę od prawie dwudziestu lat, a od 2010 r. swoją swoją wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim radość i pasję płynącą z tej filozofii przekazuję innym.
Staję na macie z uśmiechem, spokojem i starannie zaplanowaną sesją, by ten wspólny czas był uważny, z dala od pośpiechu i stresu, by wzmocnił ciało i wyzwolił przepływ energii.
 
Do zobaczenia 🙂
Skip to content