OSIR

61. EDYCJA MWP 2021

Opublikowano: 04-05-2021

To nie był łatwy wyścig. Niemniej udany. W trzyetapowym 61. Małym Wyścigu Pokoju, który odbył się 2 i 3 maja na Torze Poznań wystartowało 128 zawodników w kat. żaków i młodzików z trzynastu klubów.

3. Piotr Stryjewski z KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA

Najaktywniejszym zawodnikiem 61. edycji Małego Wyścigu Pokoju został Szymon Wrona z  KS Deichmann SKSM MAT Sobótka.

W klasyfikacji dziewczyn pierwsze miejsce zajęła Nadia Hartman z UKS Feniks Rydułtowy, drugie Gabriela Kaczmarczyk ze świętokrzyskiej fundacji sportu Daleszyce, a trzecie Maria Okrucińska z UKS Copernicus SMS Toruń CCC.

W klasyfikacji generalnej po trzech etapach triumfował Nikodem Gwóźdź. Poza nim miejsce na podium zajęli kolejno Krzysztof Gurzyński i Szymon Wrona, a miejsca 4-10: Karol Grządziel z UKS Ratusz Maszewo, Marcin Włodarski z UKS Koźminianka Koźminek, Mikołaj Legieć, Filip Podgórski z LKKS Chrabąszcze Nowogard, Maciej Majchrzak z LKS Baszta Golczewo, Stanisław Zimny z UKS Mróz TFP Jedynka Kórnik i Mikołaj Listwoń.

Z KK Tarnovia Tarnowo Podgórne najlepszy wynik uzyskał Paweł Kaźmierczak zajmując dwudzieste ósme miejsce oraz Dawid Budny, który uplasował się dwa oczka niżej.

Drużynowo zwyciężył UKS Copernicus SMS Toruń CCC z trenerem Sławomirem Balińskim na czele.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.