OSIR

OSADA J-J J

Opublikowano: 08-09-2020

Na sportowej mapie Gminy Tarnowo Podgórne coraz prężniej rozwija się Osada Jiu-Jitsu Judo Tarnowo Podgórne.

Powstała w grudniu 2018 r. z inicjatywy jej głównego trenera Leszka Kellnera, który przyznaje, że … zaczynaliśmy z małą, czteroosobową grupą, która dzięki ambicją i wsparciu m.in. Pałacu Jaśminowego osiągnęła już tak wiele. Zachęcam do trenowania brazylijskiego jiu jitsu i judo osoby początkujące i zaawansowane, młodzież i dorosłych. W Osadzie każdy spotka się z rodzinną atmosferą, wzajemną życzliwością i pasją do sztuk walki.  

Dotąd w Klubie odbyły się liczne seminaria i warsztaty prowadzone przez najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki tj.: Mateusz Gamrot, Romana Szymański, Michał Pietrzak, Mariusz Kellner z Czerwonego Smoka Poznań oraz trenerów Pawła Jóźwiaka i Patryka Ziembikiewicza.

Zawodnicy Osady mogą pochwalić się również wieloma medalami zdobytymi na mistrzostwach Polski i Europy w bjj. Od początku istnienia głównym celem Klubu jest promowanie brazylijskiego jiu-jitsu i judo wśród społeczności lokalnej oraz reprezentowanie Gminy Tarnowo Podgórne na krajowych, i międzynarodowych arenach sportowych. 

Więcej informacji o Osadzie można znaleźć na profilu fb OsadaJiuJistuJudo >>

Skip to content