OSIR

FESTIWAL TALENTÓW I PASJI

Opublikowano: 01-07-2020

Ostatnie miesiące były inne niż wszystkie dotychczas – spędziliśmy ten czas w domach, w mniejszej lub większej izolacji społecznej. Na szczęście wielu z nas znalazło pozytywne aspekty tej sytuacji, a to nierzadko zaowocowało powrotem do dawnych pasji i ich rozwinięciem, a nawet odkryciem nowych obszarów zainteresowań.

Mamy zatem – jako mieszkańcy – różne talenty: do śpiewania, malowania, grania czy rysowania… Są wśród nas tacy, którzy wiedzą jak dbać o zieleń wokół domu, inni mają rękę do robótek ręcznych. Są tacy, którzy potrafią pięknie rzeźbić i tacy, którzy potrafią robić przecudne zdjęcia. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita!

Niektórzy mieli już szansę na pokazanie swoich dzieł czy kolekcji szerszej publiczności, inni nie zdają sobie nawet sprawy, jak unikatowy talent posiadają. Wszystkich zapraszamy do udziału w naszym wirtualnym Festiwalu Pasji i Talentów!

Nie chcemy narzucać kategorii, ani grup wiekowych. jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Pokażmy jak ciekawe i różnorodne są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Poznaj regulamin konkursu bit.ly/318kcHi
Zgłoś swój udział  bit.ly/3eqJioF

Gmina Tarnowo Podgórne | Pałac Jankowice | 

Skip to content