OSIR

BIEG UNIJNY 2020 ODWOŁANY

Opublikowano: 18-03-2020

Szanowni Państwo, po wielu dyskusjach Organizatorów została podjęta decyzja o odwołaniu tegorocznego Biegu Unijnego.

Takie rozstrzygnięcie zostało podyktowane obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie. 

Jest też drugi powód, bardziej przyziemny. Jak wiecie, Bieg był w dużej mierze inicjatywą oddolną, organizowaną przez grupę zapaleńców z dużym wsparciem Gminy Tarnowo Podgórne oraz lokalnych sponsorów. Byliśmy w przededniu dopinania spraw związanych z zabezpieczeniem zawodów, zamówieniem koszulek i medali, dopinaliśmy szczegóły współpracy ze sponsorami…

W tej chwili jest moment na podpisywanie umów. Nie mając jednak gwarancji, że Bieg się odbędzie, nie chcemy narażać nikogo na straty finansowe.

Musimy w tym miejscu podziękować wszystkim firmom, które wyraziły chęć wsparcia naszej inicjatywy. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odzewem z wielu miejsc i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy jeszcze mieli możliwość współpracy.

Zapewniamy jednocześnie, że wszystkie zapisane dotychczas osoby otrzymają pełny zwrot wpisowego. Może to chwilę potrwać – nie jest to standardowa sytuacja, ale możecie być spokojni, że kasa do Was wróci.

Tymczasem, życzymy Wam dużo zdrowia, unikajcie zatłoczonych miejsc, trenujcie solo z zachowaniem dystansu.

Mamy nadzieję, że wrócimy w 2021 roku, a sam Bieg Unijny nabierze wtedy dodatkowego znaczenia – będziemy mogli znowu biegać i ścigać się w grupie, wspólnie, RAZEM.

Tarnowo Podgórne Biega

źródło: facebook.com/biegunijny >>

 

Skip to content