OSIR

ZAGŁOSUJMY NA LEONA

Opublikowano: 17-01-2020

Leon to niespełna 12-letni windsurfer z Lusówka trenujący w OŚ AZS Poznania, który dzięki swojej pracy i determinacji może pochwalić się dużymi osiągnięciami w swojej kategorii wiekowej.
W sezonie 2019 udało mu się zdobyć sporo tytułów, w tym między innymi: mistrz Polski w windsurfingu, wicemistrz Polski w windsurfingu zimowym, brązowy medalista Pucharu Polski w windsurfingu, mistrz Województwa Wielkopolskiego w windsurfingu, złoty medalista Pucharu Prezydenta Gdańska w windsurfingu, srebrny medalista Pucharu Prezydenta Sopotu w windsurfingu, złoty medalista Mistrzostw Poznania w windsurfingu, złoty medalista Pucharu Prezesa AZS.

Mimo, że na co dzień trenuje na jeziorze, wygrywa z zawodnikami z Pomorza. Jest bardzo dobrze rokującym zawodnikiem, ma jednego z najlepszych (o ile nie najlepszego) trenerów w kraju i jedyne czego brakuje by pomóc mu rozwinąć skrzydła i utrzymać wysoką formę to właśnie wsparcia stypendialnego.

– Mam szansę zdobyć dofinansowanie do zakupu foila, o którym marzę. Im więcej zdobędę głosów, tym większa szansa, że otrzymam stypendium Enea. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc – kliknijcie i podajcie dalej jeśli możecie. Dzięki za wsparcie – napisał na swoim profilu facebook Leon Jankowski.

Link do głosowania >>

Skip to content