Przegrana z Domino Inowrocław

06.02.2018

Koszykarze Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne przegrali mecz z Domino Inowrocław rozegrany 4 lutego br. w hali OSiR w Baranowie.

W meczu 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. A goście od początku wypracowali przewagę punktową, która w ostatnich trzech minutach drugiej kwarty sięgnęła blisko 20 punktów.  W drugiej połowie Domino nadal  kontrolowało mecz. Pomimo zniwelowania przewagi gości do 9 punktów w 3 kwarcie Tarnovia Basket nie była w stanie wrócić do walki o wygraną.

Statystyki gospodarzy wskazały ich celny rzut za 3 (14/28) i ograniczenie strat do 10. Niekorzystnie wypadła celność rzutów za 2 pkt. (13/35) i osobistych (8/15).

Dodatkowo koszykarze Tarnovii pozwolili rywalom na 10 zbiórek w ataku, które przełożyły się na 13 punktów "drugiej szansy", a obrona doprowadziła do zdobycia przez gości 18 osobistych.

Po 21 meczach Tarnovia Basket w ligowej tabeli zajmuję dwunaste miejsce, wyprzedzając tylko Gryf Goleniów i Stomil Olsztyn.

Kolejny mecz na własnym boisku zostanie już dzisiaj o godz. 18:30 z SMS PZKosz Władysławowo. Zapraszamy do hali OSiR w Tarnowie Podgórnym - ul. Nowa 15.