Podwórko Talentów Nivea - głosowanie do 31 lipca!!!

14.06.2017

Głosujmy na Podwórko Talentów Nivea, które może powstać na terenie Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym. Głosowanie zostało przedłużone i potrwa do 31 lipca br. Można głosować codziennie oraz zachęcać do tego również swoich znajomych oraz społeczność. Do dzieła.

W tym roku NIVEA po raz trzeci zaprosiła do wspólnego działania lokalne społeczności, gminy, spółdzielnie mieszkaniowe i po raz pierwszy szkoły podstawowe. Głównym celem tegorocznej edycji jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności – sportowych, artystycznych lub naukowych.


Akcja zorganizowana przez NIVEA ma z jednej strony zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać. W tym celu w Polsce powstanie 20 Podwórek Talentów NIVEA, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc odkrywać i rozwijać dziecięce pasje.

Ambasadorami konkursu zostali: piosenkarka Natalia Kukulska oraz żeglarz i olimpijczyk Mateusz Kusznierewicz. Patronat honorowy objął Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak.


W tym roku konkursowy filmik przygotowała Szkoła Podstawowa z Tarnowa Podgórnego. Pomóżmy jej znaleźć się w gronie 20 zwycięzców oddając głos na stronie www.podworko.nivea.pl >>