MIERZĘCIN TRAIL - WYJĄTKOWY BIEG W WYJĄTKOWYM MIEJSCU

18.07.2017

2 września 2017 r. odbędzie się Mierzęcin Trail. Jest to nowe wydarzenie biegowe na terenach Puszczy Drawskiej. Dwa dystanse - półmaraton, 12km oraz biegi dla dzieci.

Baza zawodów, start, meta przy Pałacu i Folwarku w Mierzęcinie, które jest niepowtarzalnym miejscem z setkami jezior, pięknymi lasami ciągnącymi się przez dziesiątki kilometrów, uroczymi rzekami i pozostałościami po historycznym dorobku tych ziem, zarówno militarnymi, jak i urbanistycznymi. Nikogo tu nie dziwi droga brukowa w środku lasu czy kamienne drogowskazy z gotyckimi napisami.

Pałac i Folwark Mierzęcin, które są bazą Biegu, to niepowtarzalne miejsca położone 120 km od Tarnowa Podgórnego. Są doskonałe dla rodzin poszukujących wypoczynku na łonie natury. Do tego jedna z największych winnic w kraju i pochodzące z niej Wino Mierzęcińskie oraz wyśmienita kuchnia. Za przebieg wydarzenia, organizację Biegu oraz wytyczenie i oznaczenie trasy odpowiada natomiast doświadczona ekipa, na co dzień zajmująca się organizacją Biegu Lwa i Triatlonu Lwa.

Zapraszamy całe rodziny na półmaraton, 12 km i biegi dzieci. Wszystko zakończy się ogniskiem.

Organizatorzy przewidują darmowe pole namiotowe z dostępem do węzła sanitarnego.


Więcej o Biegu można znaleźć na stronie www.palacmierzecin.pl/mierzecin-trail >>