Kręglarski Puchar dla Lusowa

04.03.2019

Sołectwo Lusowo wygrało 5. Indywidualny Turniej Sołectw Gminy w kręglarstwie klasycznym.

Puchar Dyrektora OSiR Tarnowo Podgórne wywalczył Kordian Kucharski, który po eliminacjach i finale zdobył 510 punktów. Na drugim miejscu uplasowała się Anna Nowak. Reprezentantka Sołectwa Przeźmierowo zdobyła 488 pkt. Trzecie miejsce na podium zajął Sławomir Grzechowiak z Przeźmierowa (483). Nagradzane miejsca 4-6 zajęli kolejno: Tomasz Kubot z Rumianka (480), Marek Łopuch z Baranowa (480) i Justyna Witkowiak z Lusówka (480). Po raz pierwszy w historii turnieju wystartowało w nim aż 13 sołectw.

Organizatorzy dziękują za udział i zapraszają na kolejną sołecką rywalizację, która odbędzie się w marcu w Tarnowskich Termach.