Do biegu, gotowi, start!

28.04.2017

Bieg Unijny odbędzie się jak co roku 1 maja w Przeźmierowie. Tym razem z okazji 13. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Tego dnia w godz. od 10:00 do 13:00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ulicach: Kościelna, Kwiatowa, Krańcowa, Wysogotowska, Brzozowa, Akacjowa, Wiosny Ludów, Ogrodowa, Leśna, Dolina i Łanowa.

Organizatorzy z góry przepraszają za utrudnienia i proszą mieszkańców o wyrozumiałość, nie planowanie przemieszczania się pojazdami mechanicznymi w tym czasie oraz nie parkowanie ich na trasie Biegu Unijnego.

Organizatorzy wzorem lat ubiegłych liczą na doping mieszkańców Przeźmierowa na trasie. Biuro zawodów będzie czynne w dniu zawodów w godz. 7:30 – 10:00.

Na zwycięzców czwartej edycji  Biegu Unijnego czekają nagrody tj.: medale, kwiaty oraz karty upominkowe i wejściówki ufundowane przez Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia.  CTM za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn  ufundowało karty upominkowe o wartości 130, 100 i 80 zł oraz dziesięć jednorazowych wejściówek na zajęcia z jogi dla osób, które zajmą pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach wiekowych. O bukiety dla najszybszych zatroszczy się pracownia "Kwiatowe inspiracje" Magdaleny Jerzyńskiej z Przeźmierowa. Dodatkowo wśród uczestników zostanie rozlosowany bon o wartości 50 zł do wykorzystania w myjni samochodowej Nowaczewski w Przeźmierowie. O rozgrzewkę przed Biegiem zadba Wuef Club z Tarnowa Podgórnego.

Po raz kolejny do Biegu Unijnego dołączył również Teatr Nowy w Poznaniu, który przekażę do rozlosowania wśród uczestników trzy podwójne zaproszenia na wybrane spektakle w czerwcu br.

Zapisać się na Bieg Unijny można za pośrednictwem strony www.czasnachip.pl. Bieg Unijny jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.